Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Manager
new
Marketing
e-point SA

e-point SA
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
it
seo
SGE
Mile widziane
AI
LLM
ABM
Opis stanowiska

Interesujesz się wpływem nowych technologii na rozwój kolejnych obszarów gospodarki i masz doświadczenie w tworzeniu treści dla użytkowników B2B?

Dołącz do Zespołu Marketingu jednego z czołowych dostawców rozwiązań IT, w którym wykorzystasz swoje analityczne i kreatywne umiejętności.

Zadania

  • Opracowywanie strategii treści (w tym optymalizacja pod SEO i SGE)
  • Analizowanie trendów rynkowych i konkurencji
  • Zarządzanie produkcją i dystrybucją różnych form treści (www, SoMe, email)
  • Analizowanie i raportowanie wyników
  • Budowanie i zarządzanie zespołem (obecnie 2 osoby)
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi
  • Efektywne wykorzystywanie kanałów dystrybucji treści

Wymagania

  • Głęboka wiedza i zrozumienie specyfiki branży IT
  • Udokumentowane doświadczenie w wykorzystaniu różnych form treści
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu procesem powstawania i publikacji treści
  • Umiejętności strategicznego myślenia i kształtowania propozycji wartości
  • Język angielski na poziomie min. C1
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Praca w biurze min. 2 dni w tygodniu
  • Realizacja zadań w warunkach pełnej informacji, pozwalających na minimalizowanie ekonomicznego i społecznego ryzyka niepowodzenia
  • Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu

  • Doświadczenie w działaniach ABM
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi cyfrowych i technologii marketingowych (w tym LLM i AI)

Oferujemy

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę współpracy
  • Pracę z liderami w swojej branży
  • Pracę w software house, która pozwoli Ci rozwinąć warsztat
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Pakiet Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System Kafeteryjny
  • Gildie zainteresowań
  • Współpracę z doświadczonym zespołem oraz Ekspertami IT
  • Możliwość stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu IT
  • Jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnościami
  • Hybrydowy model pracy