Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
new
Design
Eastend sp. z o.o. sp.k.

7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Illustrator
adobe premiere
motion design
photoshop
Mile widziane
dobra organizacja pracy
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Wymagane umiejętności:

  • Adobe Illustrator.
  • Adobe Photoshop.
  • Motion design.
  • Tworzenie krótkich form video, np. w Adobe Premiere Pro.
  • Znajomość specyfikacji technicznych dot. tworzonych kreacji marketingowych digital.
  • Dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów marketingowych online – media społecznościowe, strona internetowa, mailing itd.
  • Projektowanie materiałów reklamowych – kreacje Ads.
  • Dbałość o spójny wizerunek marki.
  • Udział w tworzeniu koncepcji wizerunkowej danych projektów.
  • Współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym – branża fashion. Doświadczenie poparte portfolio.
  • Doskonała znajomość programów graficznych oprogramowania Adobe m.in. Photoshop, Illustrator oraz zasad projektowania graficznego.
  • Motion design – gify, krótkie formy video.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu – dotrzymywanie terminów oddawania projektów.
  • Sprawne poruszanie się po brandbooku i innych materiałach do realizacji wyznaczonych projektów graficznych.
  • Zaangażowanie, samodzielność odpowiedzialność za realizację projektów.
  • Mile widziane:
  • Znajomość innych programów graficznych niż oprogramowanie Adobe.
  • Projektowanie materiałów offline.
  • Projektowanie UX.

Oferujemy:

  • Benefity: dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, możliwość dołączenia do PPK, zniżka pracownicza na asortyment sklepu.
  • Miejsce parkingowe.
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, B2B – okres próbny nieprzekraczający 3 miesięcy.
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia.

Etapy rekrutacji:

  • Weryfikacja aplikacji.
  • Rozmowa telefoniczna – zaproszenie na spotkanie online lub offline.
  • Weryfikacja wykonanego zadania rekrutacyjnego. Treść zostanie podana na spotkaniu.
  • Wybór kandydata i przedstawienie propozycji rozpoczęcia pracy.
7 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP