• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    new
    Design
    EasyEko sp. z o.o.

    Kraków
    1 813 - 3 108 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w zespole
    samodzielność
    Adobe
    estetyka
    Adobe lllustrator
    Adobe Photoshop
    Adobe Aftereffect
    Adobe InDesign

    Mile widziane

    branża energetyczna
    branża sprzedażowa

    Opis stanowiska

    EasyEko to firma związana z branżą odnawialnych źródeł energii.

    Od 2018 roku dostarczamy do gospodarstw domowych urządzenia do produkcji prądu, grzania wody oraz ogrzewania domu. Nasze instalacje fotowoltaiczne produkują rocznie kilkadziesiąt tysięcy megawatogodzin prądu, a pompy ciepła i piece gazowe ogrzewają setki tysięcy metrów kwadratowych domów.

    Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszerzamy dział Marketingu. Szukamy osoby doświadczonej na stanowisko Graphic Designera, która posiada również umiejętności i przykładowe realizacje animacji 2D/3D.

    Twój zakres obowiązków

    • Projektowanie materiałów POS: ulotki, katalogi, roll-upy, foldery,
    • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku (DTP), techniczna weryfikacja plików,
    • Identyfikacja graficzna marki: stworzenie kluczowych elementów wizualnych (KV) i innych elementów identyfikacji marki,
    • Multimedialne materiały marketingowe: tworzenie e-maili, newsletterów, banerów i treści do mediów społecznościowych,
    • Tworzenie materiałów statycznych i dynamicznych wykorzystując oprogramowanie graficzne (Adobe CC),
    • Umiejętność tworzenia animacji, w tym ruchomych grafik (motion graphics) i animacji 2D/3D,
    • Prezentacje Power Point: projektowanie profesjonalnych prezentacji,
    • Umiejętność projektowania prostych stron internetowych i Landing Page, aktualizacja treści, kreowanie i redagowanie contentu.

    Nasze wymagania

    • Biegła znajomość programów z pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign oraz AfterEffect (test podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
    • Umiejętność korzystania z komercyjnych banków zdjęć,
    • Zmysł estetyki poparty portfolio,
    • Solidne portfolio, które prezentuje różnorodność stylów i typów projektów, od grafiki cyfrowej po drukowaną,
    • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na sugestie i wskazówki zespołu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Umiejętność samodzielnej organizacji i sumiennej pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
    • Znajomość trendów w dziedzinie projektowania graficznego i marketingu.
    • Gotowość do pracy stacjonarnej.

    • Doświadczenie w pracy w branży sprzedażowej, energetycznej (w tym OZE) lub DIY ze strony klienta lub agencji.

    To oferujemy

    • Dowolną formę zatrudnienia - proponujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ale jeśli wolisz kontrakt B2B lub inne, jesteśmy otwarci na rozmowę,
    • Stałe wynagrodzenie,
    • Wszystkie niezbędne licencje na programy graficzne,
    • Narzędzia pracy - laptop / komputer stacjonarny, telefon,
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie w dobrej lokalizacji,
    • Młody i energiczny zespół,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Jasną ścieżkę kariery zależną od osiągnięć,
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Parking pracowniczy.
    1 813 - 3 108 USD

    Dowolna