• Wszystkie ofertyKrakówMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    new
    Marketing
    EasyEko sp. z o.o.

    Kraków
    1 296 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 296 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Canva

    komunikatywność

    redagowanie tekstów

    Adobe CC

    Lekkie pióro

    Opis stanowiska

    EasyEko to stabilna i stale rozwijająca się firma. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno w obsłudze klienta jak i w budowaniu relacji z naszymi pracownikami.

    Nasza firma to ludzie, ciekawe projekty i rozwój!

    Obecnie rozbudowujemy dział Marketingu.

    Poszukujemy do długofalowej współpracy Specjalisty ds. Marketingu, który dołączy do naszego zespołu.

    Twój zakres obowiązków

    • opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z działem sprzedaży, m.in.: katalogów sprzedażowych, prezentacji, ofert, broszur reklamowych, etc,
    • samodzielne opracowywanie tekstów informacyjnych i reklamowych na potrzeby aktualnie prowadzonych działań sprzedażowych,
    • przygotowywanie materiałów na media społecznościowe - tekstów, grafik oraz filmów (wraz z samodzielnym montażem) w oparciu o wypracowane szablony,
    • prowadzenie social mediów, reagowanie na aktywność naszych odbiorców (komentarze, wiadomości),
    • praca nad planami komunikacji w mediach społecznościowych, m.in. tworzenie harmonogramów i raportów z realizacji zadań,
    • przygotowywanie wizytówek, plakietek imiennych, identyfikatorów dla pracowników,
    • bieżąca współpraca z drukarniami, zlecanie zamówień,
    • współorganizacja eventów firmowych oraz dbanie o fotorelację / wideorelację z wydarzeń,
    • badanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości zwiększenia sprzedaży oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań,
    • praca nad stroną internetową, aktualizacja treści, kreowanie i redagowanie contentu,
    • analiza prowadzonych kampanii oraz raportowanie ich wyników.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio (warunek konieczny),
    • Dobra znajomość programu Canva, portali społecznościowych oraz pakietu MS Office,
    • Znajomość pakietu Adobe CC w szczególności Photoshop, Illustrator, InDesgin, AfterEffect,
    • Gotowość do pracy stacjonarnej,
    • Umiejętność pisania i redagowania tekstów,
    • Rozwinięte zdolności organizacyjne, mile widziana wielozadaniowość,
    • Zainteresowanie nowoczesnymi mediami i reklamą,
    • Dobra organizacja pracy oraz nastawienie na realizację postawionych celów,
    • Komunikatywność i zaangażowanie,

    To oferujemy

    • Odpowiedzialne stanowisko w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
    • Dofinansowanie do kart sportowych,
    • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu,
    • Niekorporacyjną atmosferę w młodym zgranym zespole,
    • Samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
    • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze, w bardzo dobrze zlokalizowanym miejscu w Krakowie.
    1 296 - 2 334 USD

    B2B