Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. PR i Komunikacji
new
Marketing
Ekipa Holding

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
pr
marketing
praca w zespole
Opis stanowiska

🤓 Specjalista ds. PR i Komunikacji

📍Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, koordynacja i realizacja strategii PR oraz komunikacji zewnętrznej/ wewnętrznej firmy,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki w mediach społecznościowych, portalach branżowych oraz tradycyjnych mediach,
  • zarządzanie relacjami z influencerami, w tym poszukiwanie nowych współpracowników oraz utrzymywanie długoterminowych partnerstw,
  • tworzenie treści PR i komunikatów prasowych,
  • monitorowanie trendów w branży influencerskiej i marketingowej oraz dostosowywanie strategii firmy do zmieniających się potrzeb rynku,
  • analiza efektywności działań PR i komunikacyjnych oraz raportowanie wyników,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży influencerskiej lub marketingowej,
  • doskonała znajomość mediów społecznościowych i narzędzi analitycznych,
  • umiejętność kreowania skutecznych strategii PR i komunikacyjnych,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim, zarówno w piśmie, jak i w mowie.
  • kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego,
  • zorientowanie na cele oraz umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, public relations, komunikacja społeczna).

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kreowaniu i wdrażaniu nowych projektów influencerskich.
  • Pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia.
  • Duch startupu, luźna atmosfera, którą musisz poczuć przychodząc do nas na spotkanie.
  • Ludzie, którzy pracują z pasją i uśmiechem.
  • Zamiast owocowych czwartków, mamy pełną zamrażarkę lodów Ekipy.
  • Czasem zdarza nam się komunikować za pośrednictwem memów ;)