Oferty
Młodszy Specjalista ds. Mediów Społecznościowych
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

social media

copywriting

kreatywność

skuteczna komunikacja

Opis stanowiska

Jesteśmy naprawdę zgranym zespołem i poszukujemy do tej roli zdolnej osoby, dla której wspólna praca będzie także przyjemnością zgodnie z regułą: ”If we vibe, we vibe.”

Kogo spotkasz w zespole

Osoby, które:

  • działają z misją pomagania kibicom być blisko wydarzeń sportowych i czuć się społecznością
  • mają determinację uczyć się poprzez działanie i wspierają się w tym nawzajem
  • okazują odwagę i poczucie współodpowiedzialności za wynik zespołu (#myrazem)
  • bardzo szybko myślą i działają z zaangażowaniem adekwatnie do okoliczności
  • odczuwają dumę z tworzenia przestrzeni, gdzie sport łączy misję z autentycznymi emocjami sportowców, wspierających ich profesjonalistów oraz kibiców

Oczekiwania kompetencyjne

  1. Bardzo dobra znajomość piłki nożnej, w szczególności PKO Bank Polski Ekstraklasy
  2. Kultura komunikacji - posługiwanie się poprawną polszczyzną
  3. Zwinny i jakościowy dobór treści do kreatywnych publikacji (zapewniamy narzędzia do łatwego tworzenia atrakcyjnej oprawy graficznej oraz współpracę z grafikiem)
  4. Biegłość w pisaniu copy (240 znaków)
  5. Umiejętność tworzenia pionowego formatu video
  6. Praktyczna znajomość charakterystyki kanałów SM, w których obecna jest Ekstraklasa S.A., oraz narzędzi do analizy działań w SM
  7. Znajomość trendów w SM i gotowość do proponowania strategii w danym kanale
  8. Tworzenie i korzystanie ze statystyk z danymi piłkarskimi do datastorytelling’u w SM oraz do tworzenia materiałów dla sponsorów
  9. Doświadczenie w pracy w zespole Komunikacji w wymiarze 1-2 lat – zależy nam na zdolności do współpracy zespołowej, nie na freelancingu
  10. Z czasem bardzo dobra znajomość zasad gry Fantasy Ekstraklasa

Przebieg rekrutacji:

Krok 1: Prześlij odpowiedzi na pytania i zadanie w kwestionariuszu rekrutacyjnym. Znajdziesz go tu: LINK

Krok 2: Osoby spełniające nasze kryteria zostaną powiadomione i zaproszone na spotkanie rekrutacyjne w naszej siedzibie.

Krok 3: Rozpoczęcie pracy przez wybraną osobę po 1 sierpnia 2024

PS – niektóre osoby zaprosimy do współpracy okresowej w sezonie. Zapraszamy do aplikowania.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę (na czas określony 2 razy, docelowo na czas nieokreślony)
  • Struktura wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna do 25% wynagrodzenia zasadniczego zależna od wyników pracy wg ustalonych kryteriów
  • Praca stacjonarna w siedzibie Spółki w Warszawie w godz. 9-17, a w trakcie wydarzeń zdalnie lub na miejscu wydarzenia

Z czego możesz korzystać:

  • Opieka medyczna w firmie Luxmed
  • Udział w wydarzeniach sportowych