Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca ds. Sprzedaży
Sales
Elab Education Laboratory

6 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż B2C
Angielski
komunikatywność
prowadzenie prezentacji
dokładność
Opis stanowiska

Elab Education Laboratory to organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Kontaktowanie się z przydzielonymi potencjalnymi Klientami zgodnie z terminami i procedurami Elab
  • Budowanie relacji z potencjalnymi Klientami oraz dobór odpowiedniej oferty (prowadzenie spotkań sprzedażowych, realizacja targetów sprzedażowych, współpraca z innymi działami organizacji – w tym marketingu i obsługi klienta)
  • Dokładne i rzetelne raportowanie danych w systemie CRM
  • Dokładne raportowanie wyników i prognoz sprzedażowych
  • Dynamiczne budowanie i zarządzanie pipelinem sprzedażowym w proaktywny i pozytywny sposób

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie sprzedaży w kanale B2C
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim
  • Can do attitude”, czyli optymizm i szukanie sposobów, a nie wymówek
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz pracy w zespole
  • Dokładność i skrupulatność
  • Swoboda w prowadzeniu prezentacji dla grupy uczniów i rodziców

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Umowę B2B, w tym atrakcyjny system prowizyjny
  • Dofinansowanie do Karty Sportowej, abyś mógł/a dbać o swoje zdrowie i kondycję
  • Dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej, byś mógł/a mieć pewność, że jesteś chroniony/a
  • Monitoring oraz częsty feedback i wsparcie doświadczonych osób z zespołu zarządzającego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji:

Rekrutacja składa się z 2 etapów.

6 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B