Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
Design
Elastic Email Sp. z o.o.

Szczecin
6 100 - 6 800 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Figma
photoshop
AdobeXD
Illustrator
Canva
Angielski
Opis stanowiska

Model pracy: hybrydowy

Wymiar etatu: pełen etat

Miejsce pracy: 🏢Szczecin, Koński Kierat 13 (nasze biuro znajduje się w centrum)

W okresie wdrożenia oczekujemy obecności w biurze, aby dobrze poznać zespół i zadania.

O nas

Elastic Email to polsko-kanadyjski startup IT, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania i produkty, dzięki którym mikro i małe biznesy mogą efektywnie prowadzić komunikację opartą o wiadomości email. Doradzamy tysiącom firm na całym świecie w zakresie email marketingu oraz dzielimy się ekspercką wiedzą dotyczącą dostarczalności kampanii.

Dzięki naszym zespołom w Polsce, Kanadzie, w Kostaryce i na Filipinach, a także regionalnym przedstawicielom m. in. w Pakistanie, Meksyku i Indonezji, jesteśmy w stanie budować nowoczesną platformę, operującą na skalowalnych rozwiązaniach, a przy tym tworzymy zgrany zespół, oparty na współpracy, wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji.

Czym zajmuje się Graphic Designer w Elastic Email?

Przede wszystkim, jest częścią zespołu marketingowego i odpowiada za projektowanie graficzne materiałów marketingowych.

Na co dzień:

  • uczestniczy w procesie planowania pracy zespołu marketingowego, w tym zespołów regionalnych (m.in. Pakistan, Meksyk czy Indonezja),
  • projektuje grafiki do social mediów - od prostych postów wspierających publikowane treści, po rozbudowane sety reklamowe oraz animacje,
  • projektuje banery reklamowe do kampanii prowadzonych w Google Ads,
  • projektuje grafiki do treści publikowanych na blogu Elastic Email,
  • projektuje layouty oraz grafiki wykorzystywane w email marketingu Elastic Email,
  • uczestniczy w procesie projektowania stron internetowych,
  • projektuje nowe templatki mailowe dostępne dla użytkowników platformy Elastic Email,
  • wspiera dział HR w zakresie projektowania materiałów promocyjnych.

Kluczowe kompetencje Graphic Designera

Mamy w zespole specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje, więc jesteśmy pewni, że dzięki ich wsparciu szybko rozwiniesz skrzydła projektując materiały marketingowe.

Oczekujemy jednak, że:

  • masz doświadczenie w projektowaniu graficznym, udokumentowane w portfolio,
  • masz doświadczenie w pracy w/z zespołem marketingowym, rozumiesz nowoczesny marketing i jego wyzwania,
  • masz doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz we współpracy z programistami przy wdrażaniu projektów,
  • masz umiejętności w zakresie projektowania grafik do social mediów oraz banerów reklamowych,
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Adobe XD/Figma, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva,
  • jesteś osobą kreatywną i nie boisz się przedstawiać swoich koncepcji kreatywnych w szerszym gronie, a przy tym jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i komunikatywną,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Wyposażenie dobrane do Twoich potrzeb,
  • Prywatną opiekę medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Karnet sportowy z dostępem do trenera personalnego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Budżet na naukę i rozwój.
6 100 - 6 800 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 000 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP