Oferty Pracy - Rocket Jobs

Inżynieria
ELEKTRO LOGISTYKA

4 500 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
prawo jazdy
komunikatywność
znajomość budowy sieci nn
znajomość budowy sieci SN
Microsoft Office
Mile widziane
kreatywność
dobra organizacja pracy
elastyczność
organizacja pracy
odpowiedzialność
pomysłowość
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Jesteś absolwentem lub studentem elektrotechniki/energetyki i szukasz ciekawej pracy, w której mógłbyś nabyć doświadczenie niezbędne w zawodzie projektanta?

Świetnie trafiłeś!

Szukamy asystentów/asystentek z wykształceniem elektrycznym oraz energią do działania. 💪

📌 Miejsce pracy: Kolejowa 4, Koniecpol

Jeśli szukasz pracy, która zapewni Ci stały przepływ kreatywnych wyzwań i pozwoli Ci uniknąć rutyny, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

U nas każde zlecenie jest nowym wyzwaniem.

Co zyskujesz, korzystając z naszej oferty?

  • stabilne i bezpiecznie miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego w pracy projektanta,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość kreatywnego wykorzystania swojej wiedzy.

Co będzie Twoim zadaniem?

  • pomoc w obsłudze zleceń budowy przyłączy energetycznych, sieci oświetlenia ulicznego, modernizacji sieci elektroenergetycznych, w zakresie opracowywania dokumentacji techniczno-prawnej od dokumentacji prawnej po projekt budowlany,
  • pomoc w nadzorze autorskim nad realizacją robót budowlanych oraz opracowywanie dokumentacji powykonawczych.

Jakich kwalifikacji wymagamy na stanowisku asystenta projektanta?

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych nN i SN,
  • wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek elektrotechnika/energetyka (chętnie porozmawiamy nawet jeżeli jesteś dopiero w trakcie studiów),
  • znajomość oprogramowania typu CAD, Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

  • wysoka komunikatywność,
  • systematyczność, dynamika i skuteczność działania,
  • wysoka kultura osobista.

Jeżeli nasza oferta pracy wydaje Ci się atrakcyjna, nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prześlij nam swoje zapytanie na adres email lub zadzwoń!

4 500 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP