• Wszystkie ofertyZawiercieInżynieriaElektronikaElektryk / Elektromonter sieci elektroenergetycznych nN oraz SN
    Elektryk / Elektromonter sieci elektroenergetycznych nN oraz SN
    new
    Inżynieria
    ELEKTRO LOGISTYKA

    1 165 - 1 813 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie
    sieci elektroenergetyczne
    Uprawnienia SEP
    prawo jazdy kat. B
    uprawnienia PPN

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. C, C+E
    koparko-ładowarki
    żuraw samojezdny
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteś elektromonterem i szukasz nowego, przyjaznego miejsca pracy?

    Świetnie trafiłeś!

    Szukamy elektromonterów z doświadczeniem przy pracy na sieciach elektroenergetycznych nN i SN oraz energią do działania.

    Jeżeli zależy Ci na miejscu pracy, które zapewni Ci stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    U nas każde zlecenie jest nowym wyzwaniem.

    📌 Miejsce pracy: Kolejowa 4, Koniecpol

    Co zyskujesz korzystając z naszej oferty?

    • stabilne i bezpiecznie miejsce pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
    • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
    • przyjazne środowisko pracy,
    • możliwość wykorzystania swojej fachowej wiedzy i umiejętności.

    Co będzie Twoim zadaniem?

    Praca przy budowie przyłączy elektroenergetycznych, modernizacjach sieci elektroenergetycznych nN oraz SN, budowie sieci napowietrznych oraz kablowych nN oraz SN, budowie sieci oświetlenia ulicznego oraz praca przy usuwaniu awarii sieci nN oraz SN.

    Jakich kwalifikacji wymagamy na stanowisku elektromontera?

    • doświadczenia w pracy na oferowanym stanowisku,
    • wiedzy z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych nN i SN,
    • uprawnień elektrycznych SEP - eksploatacyjne powyżej 1 kV,
    • uprawnień do prac pod napięciem (PPN),
    • prawa jazdy kat. B,
    • uprawnień do operowania podestami ruchomymi.

    Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

    • prawo jazdy kat. C, C+E,
    • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki,
    • uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego,
    • wysoka komunikatywność,
    • uporządkowany styl pracy, dynamika i skuteczność działania,
    • wysoka kultura osobista.

    Jeżeli nasza oferta pracy wydaje Ci się atrakcyjna, nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

    Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prześlij nam swoje zapytanie na adres email lub zadzwoń!

    1 165 - 1 813 USD