• Wszystkie ofertyZawiercieInżynieriaInneKierownik budowy - roboty energetyczne
    Kierownik budowy - roboty energetyczne
    Inżynieria
    ELEKTRO LOGISTYKA

    1 296 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia budowlane

    doświadczenie

    elektrotechnika

    budowa sieci elektroener.

    AutoCAD

    Microsoft Office

    Norma Expert

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Jesteś kierownikiem budowy w branży elektrycznej i szukasz nowych wyzwań?

    Świetnie trafiłeś!

    📌 Miejsce pracy: Kolejowa 4, Koniecpol

    Szukamy kierowników budowy z doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji energetycznych.

    Jeśli szukasz pracy, która zapewni Ci stabilne zatrudnienie, a za razem pozwoli uniknąć rutyny, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

    U nas każde zlecenie jest nowym wyzwaniem.

    Co zyskujesz korzystając z naszej oferty?

    • stabilne i bezpiecznie miejsce pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
    • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
    • przyjazne środowisko pracy,
    • możliwość kreatywnego wykorzystania swojej wiedzy.

    Co będzie Twoim zadaniem?

    • obsługa zleceń budowy przyłączy energetycznych, w zakresie obsługi procesu budowlanego od rozpoczęcia budowy do jej zakończenia,
    • obsługa zleceń budowy linii oświetlenia ulicznego, w zakresie obsługi procesu budowlanego od rozpoczęcia budowy do jej zakończenia,
    • obsługa zleceń modernizacji sieci elektroenergetycznych, w zakresie obsługi procesu budowlanego od rozpoczęcia budowy do jej zakończenia,
    • nadzór nad realizacją prac budowlanych oraz opracowywanie dokumentacji powykonawczych,
    • wykonywanie prac kosztorysowych związanych z realizowanymi inwestycjami oraz przygotowywanymi ofertami.

    Jakich kwalifikacji wymagamy na stanowisku kierownika budowy?

    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
    • doświadczenie w zakresie obsługi procesu budowlanego w branży elektrycznej,
    • doświadczenie w postępowaniach administracyjnych,
    • wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek elektrotechnika,
    • wiedza z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych nN i SN,
    • znajomość oprogramowania typu CAD, Office,
    • znajomość oprogramowania kosztorysowego Norma Expert,
    • prawo jazdy kat. B.

    Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

    • wysoka komunikatywność,
    • systematyczność, dynamika i skuteczność działania,
    • wysoka kultura osobista.

    Jeżeli nasza oferta pracy wydaje Ci się atrakcyjna, nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

    Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prześlij nam swoje zapytanie na adres email lub zadzwoń!

    1 296 - 2 334 USD