Oferty Pracy - Rocket Jobs

ELEKTRO LOGISTYKA

6 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
uprawnienia budowlane
AutoCAD
prawo jazdy
samodzielność
znajomość budowy sieci nn
znajomość budowy sieci SN
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
kreatywność
dobra organizacja pracy
elastyczność
organizacja pracy
odpowiedzialność
pomysłowość
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Jesteś projektantem sieci energetycznych i szukasz nowych ambitnych wyzwań?

Świetnie trafiłeś!

Szukamy projektantów z wykształceniem elektrycznym oraz energią do działania.💪

Jeśli szukasz pracy, która zapewni Ci stały przepływ kreatywnych wyzwań i pozwoli Ci uniknąć rutyny, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

U nas każde zlecenie jest nowym wyzwaniem.

Co zyskujesz, korzystając z naszej oferty?

  • stabilne i bezpiecznie miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość kreatywnego wykorzystania swojej wiedzy.

Co będzie Twoim zadaniem?

  • obsługa zleceń budowy przyłączy energetycznych, w zakresie opracowywania dokumentacji techniczno-prawnej od uzgodnień z właścicielami gruntów do wykonania kompletnego projektu,
  • obsługa zleceń budowy linii oświetlenia ulicznego, w zakresie opracowywania dokumentacji techniczno-prawnej od uzgodnień z właścicielami gruntów do wykonania kompletnego projektu,
  • obsługa zleceń modernizacji sieci elektroenergetycznych, w zakresie opracowywania dokumentacji techniczno-prawnej od uzgodnień z właścicielami gruntów do wykonania kompletnego projektu,
  • pomoc w nadzorze nad realizacją prac budowlanych oraz opracowywanie dokumentacji powykonawczych.

Jakich kwalifikacji wymagamy na oferowanym stanowisku?

  • minimum 3 lata doświadczenia,
  • uprawnienia budowlane,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac projektowych,
  • doświadczenie w postępowaniach administracyjnych,
  • wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek elektrotechnika,
  • wiedza z zakresu budowy sieci elektroenergetycznych nN i SN,
  • znajomość oprogramowania typu CAD, Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Jeżeli nasza oferta pracy wydaje Ci się atrakcyjna, nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko będzie to możliwe!📩

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prześlij nam swoje zapytanie na adres email lub zadzwoń! Kontakt

6 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP