• Oferty

    1 523 - 2 017 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Content
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    SEO
    account manager
    Google Analytics
    Angielski
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    wordpress
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    analiza
    marketing
    komunikatywność
    konsultant
    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Potrafisz zaplanować skuteczną i holistyczną strategię SEO, a następnie realizować ją dzięki ścisłej współpracy w bezpośrednim kontakcie z klientem? Posiadasz zarówno kompetencje twarde (optymalizacja SEO strony/treści, analityka, link building lub AI), jak i kompetencje miękkie pozwalające na swobodne budowanie trwałych i jakościowych relacji z klientem?

    Dołącz do Elephate! Szukamy doświadczonego specjalisty SEO do prowadzenia projektów w naszej butikowej agencji. W naszym zespole będziesz mieć realny wpływ na wyniki kampanii SEO i content marketingowych dla najlepszych marek — zarówno polskich, jak i zagranicznych.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • tworzenie + realizacja strategii/audytów/analiz SEO i/lub content marketingowych, nastawionych na wzrost kalorycznego ruchu organicznego na stronach klientów agencji;
    • projektowanie architektur informacji targetujących właściwe słowa kluczowe dla stron internetowych o różnej skali (od firm usługowych, po duże e-commerce), odpowiadających intencji wyszukiwania użytkowników na wszystkich etapach ścieżki zakupowej/lejka marketingowego;
    • planowanie i optymalizacja różnego typu treści (np. briefów, artykułów blogowych, opisów produktów i kategorii w e-commerce, raportów branżowych) we współpracy m.in. z copywriterami i grafikami;
    • pozyskiwanie jakościowych linków przychodzących do stron internetowych klientów (w niewielkiej skali) np. poprzez selektywne publikacje sponsorowane, link insertions, z wykorzystaniem budżetu mediowego na link building;
    • bliska współpraca i proaktywny kontakt z zespołem klienta jako account (opiekun) projektów;
    • stałe analizowanie i bieżące raportowanie efektów pracy;
    • aktywny udział w doskonaleniu strategii komunikacyjnej/wizerunkowej agencji – tworzenie i redagowanie merytorycznych artykułów na firmowego bloga lub portale branżowe (w języku polskim lub angielskim).

    Wyślij do nas swoje CV, jeżeli:

    • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (specjalista SEO, SEO account manager, SEO executive, itp.);
    • wiesz, jak zaplanować skuteczne strategie SEO i/lub content marketingowe dla firm z różnych branż i światów (od sklepów e-commerce B2C, przez firmy usługowe B2B, po startupy technologiczne) oraz umiesz odpowiednio dopasować i stworzyć różnego typu treści realizujące ich cele;
    • umiesz umiejętnie wykorzystywać do swojej pracy takie narzędzia, jak: GA4, Google Search Console, Screaming Frog, Sitebulb, Ahrefs, Senuto, Surfer, Looker Studio;
    • potrafisz proaktywnie koordynować pracę w zakresie realizacji kampanii marketingowych, umiesz współpracować zarówno z działami IT w kwestiach egzekucji wdrożeń z audytów SEO, jak i z copywriterami i grafikami na podstawie solidnych briefów;
    • jesteś osobą otwartą i kontaktową; potrafisz budować trwałe i dobre relacje nie tylko z klientami, ale również ze współpracownikami;
    • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na płynną i bezproblemową komunikację (na poziomie min. B2/C1).

    Szukamy osoby:

    • zaangażowanej;
    • odpowiedzialnej;
    • proaktywnej;
    • komunikatywnej;
    • dobrze zorganizowanej;
    • umiejącej pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
    • niebojącej się konstruktywnego feedbacku (zarówno jego przyjmowania, jak i udzielania).

    Oferujemy:

    • pracę w ramach odpowiadającego Ci typu umowy (umowa o pracę, zlecenie lub B2B) i wymiaru godzinowego (pełny etat lub part-time), po 3-miesięcznym okresie próbnym;
    • pracę w 100% zdalną, w elastycznych godzinach pracy;
    • benefity (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna PZU Zdrowie, lekcje języka angielskiego);
    • rozbudowany i atrakcyjny system premiowy, po 3-miesięcznym okresie próbnym;
    • dostęp do najlepszych narzędzi i oprogramowania, jakie będą Ci potrzebne do efektywnej pracy;
    • pełne wsparcie reszty zespołu oraz niezbędne szkolenia/kursy, z którymi uzupełnisz i rozwiniesz swoje umiejętności i kompetencje;
    • kreatywną, swobodną i przyjazną atmosferę w małym zespole.

    Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie, ale uważasz, że możesz być dla naszego zespołu wzmocnieniem w innym zakresie, napisz do nas na careers@elephate.com.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a w kolejnym etapie rekrutacji poprosimy wyselekcjonowane osoby o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

    Nie zapomnij dołączyć klauzuli:

    1 835 - 2 430 USD

    B2B

    1 523 - 2 017 USD