Oferty
Kierownik Budowy Robót Elektroenergetycznych
Inżynieria

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

analiza

dobra organizacja pracy

Microsoft Office Excel

Microsoft Office

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współuczestnictwo w poszukiwaniu lokalu (budynek + plac) pod siedzibę;
  • zatrudnianie elektromonterów;
  • współdecydowanie o zakupie sprzętu;
  • nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi;
  • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie we współpracy z firmami podwykonawczymi;
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
  • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
  • odpowiedzialność za realizację całości inwestycji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji Kierownika Budowy przy realizacji zadań elektroenergetycznych (sieciowych, oświetleniowych);
  • ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku Elektrotechnika lub pokrewnym;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót elektrycznych;
  • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • system pracy – jednozmianowy;
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego