• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaInneInżynier rozruchu
    Inżynier rozruchu
    new
    Inżynieria
    Elsta Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    Microsoft Office

    doświadczenie

    Navisworks

    wykształcenie techniczne

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo szukamy

    Poszukujemy inżynierów ds. rozruchu urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych powstających w oparciu o najnowsze technologie. Pracujemy na obiektach energetycznych i przemysłowych w Polsce i zagranicą.

    Ta praca jest dla Ciebie, jeśli pragniesz się rozwijać zawodowo w zaawansowanej technologicznie pracy, w stabilnej firmie, która już od ponad 35 lat stawia na rozwój swoich pracowników. Oferujemy interesującą, perspektywiczną ścieżkę kariery i pracę zgranej ekipie entuzjastów.

    Brzmi dobrze? Porozmawiajmy!

    Miejsce pracy: Rivenhall, HZI Recycling power station Coggeshall Rd, Rivenhall, Bradwell,  CM77 8EF

    Czym będziesz się zajmować

    • przygotowaniem procedur rozruchowych
    • przeprowadzaniem pomiarów i uruchomień urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
    • nadzorem nad dokumentacją techniczną

    Co możemy Ci zaoferować

    • współpracę B2B - self employed, LTD
    • wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyniku projektu
    • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy
    • doskonałą atmosferę w zgranej i otwartej grupie doświadczonych specjalistów
    • rozwój w zakresie najnowszych technologii dostępnych na rynku
    • interesującą, perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego
    • opiekę zdrowotną dla Ciebie i Twoich bliskich na terenie Polski

    Szukamy osób, które

    • posiadają doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku
    • posiadają wykształcenie kierunkowe
    • są dokładne i skrupulatne
    • posiadają komunikatywną znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
    • posługują się pakietem MS Office, AutoCad, MS Project, Navisworks
    • mają poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
    • posiadają aktualne prawo jazdy kat.B