• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Automation Specialist
    Marketing Automation Specialist
    Marketing
    ELTAP

    ELTAP

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    ELTAP

    ELTAP

    ELTAP to renomowany producent mebli tapicerowanych, który oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie. Pracując u nas, dołączysz do innowacyjnego zespołu, który ceni jakość i nowoczesne rozwiązania, a także dba o przyjazne i bezpieczne środowisko pracy. W ELTAP wierzymy, że sukces firmy zależy od zaangażowania i zadowolenia pracowników.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital&ecommerce
    kreatywność
    Get Response
    analiza
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres obowiązków:

    • Konfiguracja i zarządzanie platformą marketing automation (Get Response),
    • Segmentacja bazy danych na podstawie danych demograficznych, zachowań na stronie, preferencji zakupowych i innych ważnych czynników w celu bardziej ukierunkowanych i spersonalizowanych kampanii marketingowych,
    • Projektowanie, tworzenie i optymalizacja nurtów marketingowych, w tym automatycznych e-maili, landing pages i formularzy w celu generowania leadów i konwersji,
    • Tworzenie spersonalizowanych kampanii marketingowych w zakresie kreacji i wykorzystywania: e-mail marketingu, web push, pop up, sms,
    • Opracowywanie i wdrażanie kampanii e-mail marketingowych, w tym strategii wysyłki, projektowania szablonów, tworzenia treści oraz monitorowania wskaźników wydajności
    • Planowanie harmonogramu działań B2C i B2B oraz planowanie wysyłek,
    • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii marketingowych, w tym śledzenie wskaźników kluczowych (KPI), raportowanie wyników oraz wskazywanie obszarów do optymalizacji,
    • Planowanie, przeprowadzanie i analiza testów A/B w celu optymalizacji efektywności kampanii i zwiększenia wskaźników konwersji,
    • Integracja platformy marketing automation z innymi systemami marketingowymi,
    • Integracje nowych narzędzi oraz aktualizacje uwierzytelniania narzędzi,
    • Śledzenie nowych trendów i narzędzi w dziedzinie marketingu automation oraz dostosowywanie strategii do zmieniających się potrzeb rynku,
    • Optymalizacje: wdrażanie i optymalizacja nowych działań Marketing Automation (opinie, reaktywacja, produkty ulubione, porzucony koszyk, sprzedaż po zakupach itp.).

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość Get Response,
    • umiejętność pogłębionej analizy i wyciągania wniosków,
    • umiejętność analizy danych i dostosowywania strategii w oparciu o wyniki,
    • znajomość trendów w obszarze digital & e-commerce,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia
    • znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem.

    1 507 - 1 772 USD