Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Media Planner w Kanale B2B
new
Marketing
Eltrox sp. z o.o.

6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
promocje sprzedażowe
media plan
analiza
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
organizacja pracy
Trade
Mile widziane
sprzedaż
kreatywność
Opis stanowiska

Eltrox Sp. z o. o. właściciel największej sieci handlowych z branży systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Media planner w kanale B2B

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z działem sprzedaży oraz Product Managerów w celu zaplanowania, realizacji i rozliczenia kampanii sprzedażowych marki Hurton
  • realizacja planu marketingowo-sprzedażowego w kanale online i offline
  • planowanie działań marketingowych w oparciu o budżety
  • raportowanie z podjętych działań i ich efektywności, rozliczanie budżetów
  • negocjacja budżetów marketingowych od dostawców

Nasze wymagania:

  • umiejętności koordynowania wielu projektów jednocześnie
  • duża samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz asertywność
  • charyzma i kreatywne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność wnioskowania na podstawie zebranych danych
  • doświadczenie w marketingu sprzedażowym/trade marketingu/zarządzaniu promocjami
  • znajomość narzędzi GA4, Edrone, panelu Magento będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • pracę w dużej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt b2b (możliwość pracy hybrydowej)
  • pakiet ubezpieczeń PZU, kafeterię my benefit
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość kreatywnej pracy z realnym wpływem na rozwój marki Hurton
  • praca w centrali firmie w Częstochowie w godzinach 8-16
  • pyszną kawę, herbatę, dostęp do nowoczesnej kuchni, bezpłatny parking
6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

5 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B