Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds serwisu
new
Inżynieria
Emipak sp. z o.o.

6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
samodzielność
elastyczność
prawo jazdy
Mile widziane
AutoCAD
kreatywność
niemiecki
Opis stanowiska

🌍 Opypy, Polnych Kwiatów 4

Zakres obowiązków:

  • Przegląd i konserwacja systemów u klientów (systemy kontroli druku, systemy prowadzenia wstęgi, systemy RTO)
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach
  • Wymiana części i podzespołów
  • Udział w montażach systemów w drukarniach, uruchamianie systemów i na dalszym etapie prowadzenie szkoleń dla klientów z obsługi systemów
  • Dbanie o dokumentację naprawionego sprzętu
  • Obsługa zgłoszeń i rejestracja napraw w wewnętrznym systemie
  • Systemy kontroli druku – kamerowe systemy zamontowane na drukarkach przemysłowych, mające wykryć nieprawidłowości w trakcie ustawiania oraz docelowego drukowania.
  • Systemy prowadzenia wstęgi – systemy, które sterują wstęgą materiału (folia, papier) by była poprawnie nawijana lub spasowana w trakcie procesu.
  • RTO – systemy odprowadzające i spalające powietrze z oparami rozpuszczalnika (powstałymi w procesie druku).

Co oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która działa na rynku ponad 20 lat
  • Pracę z markami SOMA, BST, Ciemme, Relox, które są liderami w swoich kategoriach w branży drukarskiej
  • Opiekę medyczną (Medicover) oraz możliwość korzystania z karty Multisport
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, środki ochrony osobistej, firmowe ubrania
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę z drukarniami na terenie Polski, realizowanie coraz bardziej ambitnych projektów
  • Szkolenia w kraju i za granicą (głównie Niemcy)
  • Wsparcie przy wprowadzeniu na stanowisko pracy, opiekę i mentoring podczas dalszego rozwoju

Czego oczekujemy:

  • Języki: język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym – niezbędny w komunikacji z markami partnerskimi i do udziału w szkoleniach zagranicznych
  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka przemysłowa, mechatronika lub pokrewne)
  • Cechy osobowości: zorientowanie na klienta, umiejętności komunikacyjne, gotowość do pracy w zespole, terminowe wykonywanie zadań
  • Dyspozycyjność: gotowość do podróży po kraju, praca częściowo w terenie + biurowa

Emipak to rodzinna firma z ponad 20 letnim doświadczeniem

Z dumą wspieramy przemysł drukarski i cukierniczy, zrealizowaliśmy ponad 250 udanych instalacji, współpracując z ponad 500 zadowolonymi klientami, w tym znaczącymi markami europejskimi.

Rozpatrzymy zgłoszenia osób z doświadczeniem i bez. :-)

6 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP