Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor zespołu wycen komercyjnych
new
Finanse
Emmerson Evaluation

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
team leader
samodzielność
komunikatywność
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem składającym się z rzeczoznawców majątkowych oraz kandydatów na - rzeczoznawców majątkowych,
  • nadzór nad procesem realizowanych wycen komercyjnych i stałe szukanie możliwości poprawy,
  • pozyskiwanie klientów oraz zarządzanie relacjami z obecnymi klientami pracodawcy,
  • przygotowywanie ofert dla Klientów oraz ofert przetargowych,
  • zapewnienie założonego wyniku finansowego,
  • monitoring rynku nieruchomości komercyjnych,
  • przygotowanie/zapewnienie szkoleń dla zespołu,
  • uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach biznesowych,
  • szkolenie nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • obligatoryjne uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie wyceny nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,
  • otwartość na nowe wyzwania i zmieniające się środowisko pracy,
  • otwartość na eksperymentowanie i wdrażanie zmian w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, terminowość, dokładność, zdolności analityczne, kreatywność, dyspozycyjność.