Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Valuer dział wycen komercyjnych
new
Finanse
Emmerson Evaluation

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
odpowiedzialność
samodzielność
multitasking
kreatywność
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie opracowań dot. wyceny nieruchomości,
  • wykonywanie inspekcji nieruchomości,
  • pozyskiwanie dokumentacji,
  • pozyskiwanie danych transakcyjnych,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy,
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych,
  • dbanie o jakość i rozwój narzędzi, szablonów opracowań itp.,
  • realizowanie celów zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowana specjalność związana z: ekonomią, administracją, gospodarką nieruchomościami, prawem, geodezją,
  • Uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie wyceny nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,
  • Dokładność i wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • Znajomość programów z zakresu pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, terminowość,
  • Proaktywność i krytyczne myślenie,
  • Umiejętność realizowania celów własnych oraz wspólnych zespołu i firmy,
  • Prawo jazdy kategorii B.