• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceE-commerce Visual Merchandiser (Junior/Mid)
    E-commerce Visual Merchandiser (Junior/Mid)
    Marketing
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    landing page

    ux

    SEO

    Mile widziane

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 76 lat!

    Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

    Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

    W połączeniu z kanałem offline daje nam kluczową przewagę rynkową.

    Miejsce pracy: Warszawa, tryb hybrydowy (4 dni z biura, 1 dzień zdalnie)

    W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za:

    • bieżącą obsługę strony empik.com w zakresie edycji i budowy;
    • tworzenie stron promocyjnych i landing page zgodnie ze standardami UX i SEO;
    • badanie trendów rynkowych, obserwacje kluczowych produktów i proponowanie zmian na ich podstawie stronach empik.com;
    • zlecanie i odbiór kreacji graficznych;
    • analizę przeprowadzanych akcji promocyjnych: ruch i zachowania klientów;
    • wspieranie działu handlowego w działaniach merchandisingowych.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Pasujesz do nas jeśli:

    • posiadasz minimum roczne doświadczenie w obszarze zarządzania stronami internetowymi;
    • masz doświadczenie w tworzeniu stron promocyjnych i landing page zgodnie ze standardami UX i SEO;
    • myślisz analitycznie i lubisz wyciągasz wnioski z swoich analiz;
    • znasz/uczysz się Google Analytics;
    • znasz podstawy HTML i CSS lub chcesz się ich nauczyć;
    • chcesz poznać lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu Adobe Photoshop;
    • znasz dowolny system CMS;
    • znasz podstawy zagadnień związanych z UX