Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

New Business Development Specialist
Sales
Empik

Empik
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Sales
hunter
B2B
Call center
e-commerce
negocjacje
CRM
komunikatywność
Mile widziane
Marketplace
merchant
Opis stanowiska

New Business Development Specialist (Hunter)

Miejsce pracy: Warszawa, tryb hybrydowy (4 dni z biura, 1 dzień zdalnie)

Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

W połączeniu z kanałem offline daje nam kluczową przewagę rynkową.

W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy sklepów internetowych w ramach Empik;
  • nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi Partnerami;
  • negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu integracji;
  • współpracę z Key Account Managerami oraz Category Managerami;
  • realizację założeń miesięcznych ilościowych i jakościowych planów sprzedaży.

Pasujesz do nas jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w handlu w sektorze B2B (warunek konieczny: doświadczenie w sprzedaży telefonicznej);
  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z Kontrahentami;
  • lubisz kontakt telefoniczny z klientami biznesowymi;
  • interesujesz się obszarem e-commerce;
  • posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • masz umiejętność szybkiego uczenia się;
  • jesteś nastawiony/a na cel i zmotywowany/a do działania.

Korzyści dla Ciebie:

  • Biuro w Centrum Warszawy
  • System premiowania
  • Karta zniżkowa na produkty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Konkursy z nagrodami
  • Ubezpieczenie na życie

Brzmi zachęcająco?

Dołącz do zespołu Empiku!