• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist (SEM)
    Performance Marketing Specialist (SEM)
    Marketing
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    GA4

    Microsoft Office Excel

    Google Ads

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

    Tryb pracy: hybrydowy, 4 dni praca z biura + 1 dzień home office

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii. Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going., Empik Bilety).

    W zespole Performance Marketingu i Analiz wraz z Kacprem (Performance Marketing Manager) będziesz wspierać działania marketingowe, które mają bezpośredni wpływ na generowanie sprzedaży w dużym e-commerce.

    Pod opieką doświadczonych specjalistów rozwiniesz swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc ciekawe kampanie w wielu systemach reklamowych. Oczekujemy, że Twoja obecna znajomość systemów reklamowych oraz doświadczenie w pracy nad kampaniami performance dla e-commerce będą bardzo przydatne w naszym zespole, który jest mocno nastawiony na wynik.

    W tej roli będziesz odpowiedzialna/y za:

    • Planowanie, implementacje, optymalizacje i raportowanie kampanii w systemach reklamowych Google Ads, Meta, Tik Tok, Search Ads Apple (praca na bardzo wyskokich budżetach kampanijnych);
    • Prowadzenie kampanii reklamowych (obsługa kont reklamowych) w modelu efektywnościowym i optymalizację kampanii w celu maksymalizacji efektów (ROAS, CPA, CPI, CPV, CPC, CPM itp.);
    • Zarządzanie budżetem dedykowanych kategorii / projektów;
    • Analizę skuteczności działań kampanii reklamowych, samodzielne wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji na podstawie danych;
    • Współpracę z pozostałymi działami Digital/Marketing w Grupie Empik.

    Pasujesz do Nas jeśli:

    • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy operacyjnej nad kampaniami performance dla e-commerce (warunek konieczny) i nie boisz się pracy na dużych budżetach;
    • Umiesz myśleć analitycznie, wyciągać wnioski na podstawie danych i zachowań użytkowników w celu zwiększania skuteczności działań reklamowych;
    • Bardzo dobrze znasz systemy reklamowe oraz analityczne: Google Ads, Meta Ads (szczególnie sprzedaż z katalogu), Google Analytics (GA4), MS Excel;
    • Interesujesz się marketingiem cyfrowym, performance marketingiem i jesteś w gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy;
    • Cechuje Cię umiejętność logicznego myślenia oraz łączenia faktów;
    • Umiesz w perfekcyjny sposób organizować swoją pracę oraz ustalać w niej priorytety;
    • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii na YouTube, Universal App Campaign, Search Ads 360, Tik Tok, Search Ads Apple, LinkedIn, Campaign Manager, Google Analitycs 4, Power BI.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Brzmi zachęcająco?

    Dołącz do zespołu Empiku!