Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Analityk danych łańcucha dostaw​
new
BI & Data
Empik

Empik
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Power Bi
SQL
Python
Analiza Danych
Angielski
Mile widziane
Tableau
R
Opis stanowiska

Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

W połączeniu z kanałem offline daje nam kluczową przewagę rynkową.

W tej roli odpowiadać będziesz, za:

  • Budowanie narzędzi do analizy i monitoringu produktywności, serwisu, przepływów, dostępności oraz innych kluczowych elementów w Łańcuchu Dostaw (w tym definiowanie wskaźników KPI, budowa drzew strat);
  • Mapowanie procesów oraz identyfikację obszarów stanowiących tzw. wąskie gardła;
  • Poszukiwanie i rekomendowanie usprawnień procesów w celu uzyskania optymalizacji kosztowej i operacyjnej;
  • Identyfikację źródeł i monitorowanie jakości danych wykorzystywanych do celów raportowych;
  • Wsparcie zespołów operacyjnych poprzez dostarczanie narzędzi służących do optymalizacji ich codziennej pracy.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w obszarach związanych z pracą na dużych zbiorach danych / programowaniem / łańcuchem dostaw;
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Jesteś osobą zorientowaną na realizację celów i dbasz o jakość dostarczanych efektów pracy;
  • Jesteś osobą proaktywną z nastawieniem na szukanie rozwiązań;
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz współpracować z ludźmi;
  • Wykazujesz się inicjatywą i innowacyjnością w realizowanych zadaniach;
  • Posługujesz się SQL w stopniu zaawansowanym;
  • Posiadasz bardzo dobra znajomość narzędzi wspomagających analizę danych i raportowanie (np.: Power BI, Power Query/inne);
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym wykonywać codzienne obowiązki;
  • Jesteś osoba otwartą na praktyczne wykorzystanie różnych języków programowania.