Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Stażysta w dziale Empik Selfpublishing
new
Marketing
Empik

Empik
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
obsługa kasy fiskalnej
Mile widziane
social media
Opis stanowiska

Myślałeś/aś, że produkty Grupy Empik to tylko papierowa książka, film na płycie czy artykuły papiernicze?

To również platforma Empik Selfpublishing – usługa, która umożliwia niezależnym Autorkom i Autorom bezpośrednią dystrybucję ich książek. Z naszych usług korzysta już ponad 3 000 twórczyń i twórców, których dzieła znaleźć można w empik.com i w aplikacji Empik Go.

W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Publikację cyfrowych tytułów Empik Selfpublishing
  • Kontakt z autorami, zapewnienie im wsparcia i komunikacja w procesie publikacji
  • Pracę przy mediach społecznościowych i promocji cyfrowych publikacji
  • Obsługę kasy fiskalnej w biurze oraz podczas eventów
  • Odpowiadanie na maile i inne formy komunikacji z klientami

Pasujesz do nas jeśli:

  • Interesujesz się social mediami i książkami
  • Jesteś dokładny/a i skrupulatny/a
  • Wykazujesz się kreatywnością
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu social mediów lub chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w tym obszarze