• Wszystkie ofertyKaliszSprzedażPrzedstawiciel Handlowy ds. Energii, Gazu i OZE
    Przedstawiciel Handlowy ds. Energii, Gazu i OZE
    Sprzedaż
    Energomix S.A

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    negocjacje

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

    • aktywne działania terenowe, ofertowanie oraz sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego, OZE do klientów B2B;

    DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

    • Sprzedaż do klientów B2B to Twój konik;
    • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną do działania;
    • Łatwo nawiązujesz relacje biznesowe;
    • Chcesz poszerzyć swój portfel produktów i usług o nowe rozwiązania;
    • Chcesz stale rozwijać swoją wiedzę;
    • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :).

    OFERUJEMY:

    • Współpracę z kilkunastoma spółkami obrotu (współpracujemy z czołowymi graczami na rynku energii i gazu, m. in. Respect Energy);
    • Możliwość sprzedaży innych naszych produktów i usług (kompensacja mocy biernej, stacje ładowania, fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje, audyty oraz pozyskiwanie gruntów pod farmy PV);
    • Wysokie stawki prowizyjne (70-80%);
    • Pełne wsparcie back office, marketingowe i aktywna opieka koordynatora PH;
    • Wsparcie leadami, umówionymi spotkaniami;
    • Dla najbardziej aktywnych bonusy - samochód służbowy, dodatek paliwowy, wyjazdy integracyjne;
    • Wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych (dla zainteresowanych);
    • Konkursy sprzedażowe;
    • Umowę B2B lub zlecenie;
    • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się organizacją.