Oferty
Forecasting Data Analyst
BI & Data

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Power BI

Microsoft Office Excel

Microsoft Power Query

SAP

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją i sprzedażą produktów detalicznych m.in. do higieny osobistej poszukujemy kandydata na stanowisko Forecasting Data Analyst dla rynków europejskich.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie statystycznej prognozy popytu dla produktów z odpowiednio długą historią sprzedaży (z włączeniem danych odsprzedażowych)
  • Wspomaganie procesu decyzyjnego dla osiągnięcia jak najlepszych wyników dokładności prognoz
  • Wykorzystanie najnowszych metod AI i odpowiednich parametrów planistycznych podczas procesu budowania prognoz sprzedaży dla danych produktów/ kategorii /rynków
  • Utrzymywanie aktualnej masterdaty planistycznej w procesie prognozowania popytu

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat), najlepiej w obszarze Analityki, Statystyki, Administracji Danych lub Ekonomii
  • min. 2 lata doświadczenia pracy w obszarze prognozy sprzedaży lub analizy danych, najlepiej w branży FMCG
  • płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • dobra znajomość programu Excel, Power BI, Power Query, opcjonalnie VBA
  • znajomość systemu SAP lub OMP- moduł APO będzie dodatkowym atutem
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolność do pracy zdalnej w środowisku wielokulturowym
  • budowanie i rozwijanie relacji zarówno z partnerami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Liczne benefity pracownicze: Opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do zakładowego przedszkola, kantyna na terenie firmy, siłownia i sala sportowa na terenie firmy, bony Sodexo, dofinansowanie do wypoczynku letniego
  • elastyczny czas pracy w hybrydowej formule, dofinansowanie do wyposażenia biura domowego
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku