Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel handlowy
new
Sales
EnSafe Sp. z o. o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
doradztwo
komunikatywność
organizacja pracy
prawo jazdy
sprzedaż
CRM
analiza
odpowiedzialność
Mile widziane
kreatywność
pomysłowość
Opis stanowiska

Cześć,

poszukujemy do naszego zespołu może właśnie Ciebie :)

Obecnie zwiększamy nasz dział sprzedaży w Polsce o 3 nowych przedstawicieli - doradców. Nasze zespół sprzedaży składa się obecnie z 4 przedstawicieli handlowych.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją sprzętu ewakuacyjnego, transferowego oraz dla poprawy życia osób z niepełnosprawnościami, osób ze szczególnymi potrzebami. Produkujemy jako jedyni w Polsce w zakładzie w Zabierzowie k. Krakowa m. in. krzesła ewakuacyjne, materace ewakuacyjne, "komfortki" (łóżka do przewijania osób dorosłych). Sprzedajemy w modelu B2G oraz B2B.

Na czym będzie polegała Twoja praca? Głównie na kontakcie z koordynatorami dostępności w uczelniach, urzędach, budynkach użyteczności publicznej oraz następnie spotkaniu z nimi i zaprezentowaniu praktycznego użycia naszego sprzętu. Około 30% czasu pracy spędzisz przed komputerem a resztę w terenie (do zaopiekowania będziesz miała_ł 3 województwa).

Będziesz pracowała_ł na naszych baza danych danych - które są już w naszym CRM - w poszukiwaniu nowych Klientów jak i tych którymi już współpracujemy. Do dyspozycji będziesz posiadała_ł komputer, telefon, samochód również do celów prywatnych jak i szereg materiałów marketingowych czy nasz sprzęt aby zaprezentować go u Klienta.

Zanim przystąpisz do pracy przejdziesz przez proces wdrożenia zarówno produktowego jak i technicznego m. in. z naszych procesów sprzedaży.

Nasz zespół wraz z produkcją liczy 30 osób i stale się rozwijamy.

Jeśli chcesz z nami pracować zaaplikuj :)