Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Główna Księgowa/Główny Księgowy
new
Finanse
Entalpia Europe sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
księgowość
Rozliczanie produkcji
rachunkowość
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących rozliczania produkcji
  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej
  • praktyczna znajomość zagadnień importu, eksportu towaru i transakcji trójstronnych
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi
  • nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego, współpraca z działem produkcji i zakupów w zakresie kontroli kosztów
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz miesięcznych raportów na potrzeby Zarządu
  • sporządzanie sprawozdań wymaganych przez GUS , Intrastat, VAT/CIT, podatku u źródła
  • aktywny udział we wdrożeniu systemu SAP
  • analizowanie ksiąg rachunkowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej lub Samodzielnej Księgowej w polskiej lub międzynarodowej firmie
  • gruntowna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych
  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów
  • doświadczenie pracy w programie Comarch XL/SAP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych w tym ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, prywatna opieka medyczna; imprezy integracyjne, bony świąteczne