Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa/Księgowy
new
Finanse
Entalpia Europe sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
księgowość
płatności
Zamykanie miesiąca
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Rozliczanie dokumentów kosztowych
  • Rozliczanie zaliczek gotówkowych
  • Rozliczanie kart kredytowych pracowników
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących dokumentów magazynowych
  • Kontrola rozrachunków odbiorców, dostawców, potwierdzanie sald
  • Przygotowanie płatności krajowych i zagranicznych
  • Obsługa systemu bankowego spółki
  • Znajomość zagadnień dotyczących importu i eksportu towarów, SAD, IE599
  • Kontrola należności, okresowy raport AR,
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i sprawozdaniu rocznym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej w polskiej lub międzynarodowej firmie
  • Gruntowna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Mile widziane
  • Doświadczenie pracy w programie Comarch XL oraz SAP
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych w tym ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, prywatna opieka medyczna; imprezy integracyjne, bony świąteczne