• Wszystkie ofertyWarszawaSupportPrzedstawiciel handlowy - branża IT
    Przedstawiciel handlowy - branża IT
    Support
    Entereo

    Entereo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    account manager
    pakiet office
    odpowiedzialność
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Entereo Sp. z o.o., wiodąca firma w dziedzinie dostaw sprzętu IT, poszukuje doświadczonego Specjalisty do spraw obsługi klienta, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu dla biznesu i zawsze stawiamy na jakość obsługi klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, rozwiązywanie problemów i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

    Obowiązki:

    • Mailowa oraz telefoniczna obsługa klientów
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Dbanie o realizacje bieżących zamówień

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze handlu/obsługi klienta (preferowane w branży technologicznej)
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
    • Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi i elastyczność w podejściu do pracy
    • Znajomość programu WAPRO Mag będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
    • Konkurencyjne wynagrodzenie do 20 tys. zł, premie motywacyjne i dodatkowe benefity (MultiSport i prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni z domu) - po 3-miesięcznym okresie próbnym

    Jeśli jesteś gotowy/-a dołączyć do naszego zespołu i wnieść wartość do naszej firmy, prosimy o przesłanie swojego CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

    1 552 - 4 658 USD

    Umowa o pracę

    B2B