• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    new
    Design
    ENYO

    ENYO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    projektowanie graficzne
    design
    dtp
    poczucie estetyki
    dobra organizacja pracy
    socialmedia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji.

    pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    Szukamy utalentowanego Graphic Designera z wysokim zmysłem estetycznym. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu layoutów, KV (Key Visuals) oraz dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów,

    Dołącz do nas!

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • Umiejętność tworzenia grafik 2D, znajomość 3D oraz Motion Design będą dodatkowymi atutami
    • Wysoki zmysł estetyczny i umiejętność pracy z manualami globalnych marek
    • Umiejętność przygotowywania materiałów do druku (DTP)

    Twoje obowiązki:

    • Tworzenie kreatywnych i spójnych layoutów zgodnie z manualami globalnych marek
    • Projektowanie Key Visuals na potrzeby kampanii reklamowych
    • Dbanie o spójność i wysoki poziom realizowanych projektów graficznych
    • Współpraca z zespołem kreatywnym nad realizacją różnych projektów

    To oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platformę kafeteryjne: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawę / Herbatę: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefę relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Kartę sportową: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb