• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingSocial Media - Content Creator
    Social Media - Content Creator
    new
    Marketing
    ENYO

    ENYO

    Warszawa
    1 554 - 2 072 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    foto
    Video
    TikTok
    ContentCreator
    marketing
    socialmedia

    Mile widziane

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji.

    Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Social Media - Content Creator. Dołącz do Nas!

    W aplikacji prosimy o przesłanie aktualnego portfolio.

    Wymagania

    • Kreatywność: umiejętność generowania innowacyjnych i interesujących pomysłów na treści
    • Znajomość trendów: bardzo dobra orientacja w aktualnych trendach na mediach społecznościowych
    • Portfolio: posiadanie przyciągającego uwagę portfolio własnych prac
    • Rejestracja treści: umiejętność tworzenia treści foto i video, w tym planowanie, rejestrowanie oraz edytowanie
    • Obsługa programów graficznych i video: biegłość w używaniu programów do edycji grafiki i video
    • Doświadczenie: doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Obowiązki

    • Tworzenie treści: generowanie i publikowanie atrakcyjnych treści na platformach social media
    • Monitorowanie trendów: śledzenie aktualnych trendów i wdrażanie ich w tworzonych materiałach
    • Zarządzanie profilami: prowadzenie i zarządzanie profilami firmy na różnych platformach social media
    • Rejestracja i edycja: tworzenie i edycja materiałów foto i video na potrzeby kampanii marketingowych
    • Współpraca z zespołem: bliska współpraca z działem marketingu i innymi członkami zespołu w celu tworzenia spójnej strategii contentowej
    • Analiza i raportowanie: monitorowanie wyników działań na social media i sporządzanie raportów efektywności

    Oferujemy

    • Prywatna opieka medyczna: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie medyczne: kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, zapewniające dodatkową ochronę
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platforma kafeteryjna: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawa / Herbata: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefa relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Karta sportowa: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb
    1 554 - 2 072 USD

    B2B