Oferty
Junior Performance Marketing Specialist FB ADS
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

Google Ads

analityczne myślenie

chęć rozwoju

Mile widziane

język angielski

Opis stanowiska

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w tym, co robimy - nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne, abyś mógł się spełniać w naszym zespole.

Jesteśmy startupem ze świeżym spojrzeniem na rynek. Zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą kursów językowych na terenie Polski, a przede wszystkim za granicą. Dynamicznie się rozwijamy, dlatego jeżeli chcesz nauczyć się prawdziwego performance marketingu, prowadzić projekty i pracować w gronie osób, którym się chce – to warto żebyśmy porozmawiali!

Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy stabilność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

Do naszego wyjątkowego teamu szukamy osoby na stanowisko Junior Performance Marketing Specialist, która zajmie się takimi zadaniami jak:

  • Tworzenie projektów kampanii ( słowa kluczowe / targetowanie / rodzaje kampanii )
  • Wdrażanie tych projektów w panelach Facebook Ads i Google Ads
  • Ciągła optymalizacja, przeprowadzanie testów A/B, proponowanie ulepszeń, wprowadzanie zmian
  • Analizowanie raportowanie pracy i wyników na podstawie Google Analytics
  • Współpraca w tworzeniu materiałów reklamowych przez Copywritera i Grafika

Czego potrzebujesz, żeby podjąć z nami współpracę?

  • Lubisz pracować z danymi i potrafisz wyciągać trafne wnioski;
  • Pierwsze doświadczenie w Performance Marketingu;
  • Ważny jest dla Ciebie cel i angażujesz się w powierzone zadania;
  • Lubisz pracować samodzielnie, a także zespole;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • Dodatkowego plusa dostaniesz za znajomość narzędzi analitycznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Plus dla Ciebie jeśli cechuje Cię:

  • Świetna organizacja własnej pracy
  • Szybkie uczenie się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność.

Co zyskasz dołączając do nas:

  • Ambitny Zespół, zapewniający przyjemną współpracę i rozwój
  • Doświadczonego mentora,
  • Możliwość rozwoju w obszarze performance marketingu i nie tylko
  • Brak nudy i rutyny. Ty decydujesz o tym, jak wygląda Twój dzień i o której zaczynasz pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów.
  • Cykliczne wyjścia integracyjne ze zgranym zespołem
  • Chilloutowe biuro na Ochocie w Warszawie a w im pyszną kawę, ciastka i orzeszki.