• Wszystkie ofertyGdańskHRRecruitmentSpecjalista ds. rekrutacji
    Specjalista ds. rekrutacji
    new
    HR
    Epcido sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    język angielski

    Mile widziane

    blue collars

    elektryka

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych dla profili takich jak elektrycy i monterzy przemysłowi w tym: pozyskiwanie kandydatów, wstępna selekcja, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja kompetencji twardych.
    • Rozwijanie i wdrażanie skutecznych strategii rekrutacyjnych.
    • Zarządzanie bazą kandydatów oraz budowanie trwałych relacji z potencjalnymi kandydatami.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w prowadzeniu pełnych procesów rekrutacyjnych na pokrewne stanowiska
    • Znajomość różnych technik rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingowych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność podejmowania decyzji.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    To oferujemy

    • Godziny pracy - pracujemy od 8:00 do 16:00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)
    • Elastyczny tryb pracy - możliwość pracy zdalnej okazjonalnej w wymiarze 24 dni w ciągu roku
    • Swobodna atmosfera - w naszej firmie mówimy do siebie na „ty” bez względu na zajmowane stanowisko, co sprzyja przyjaznej atmosferze
    • Parking - jeśli potrzebujesz miejsca parkingowego, z przyjemnością je Tobie zapewnimy
    • Lekcje angielskiego - dajemy możliwość bezpłatnych lekcji języka angielskiego w trakcie pracy w małych grupach tematycznych
    • Kursy i szkolenia - dofinansujemy kursy i szkolenia, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo
    • Bonus za polecenie - jeśli polecisz nam pracownika, wypłacimy Ci bonus
    • Brak dress code’u - u nas możesz czuć się swobodnie, nie obowiązuje żaden dress code
    • Urodziny - w dniu Twoich urodzin, przepracujesz tylko połowę dnia i masz wolne
    • Benefity - korzystaj z prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, dofinansowania karty Multisport oraz bonusu rocznego
    • Świętowanie - razem z nami będziesz świętować ważne wydarzenia w życiu Twoim i kolegów z pracy
    • Inicjatywy dobroczynne - oferujemy możliwość aktywnego uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach charytatywnych, które wspierają lokalne społeczności i organizacje