Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Marketingu (FMCG)
new
Marketing
ER Group dla Klienta FMCG

19 000 - 21 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
19 000 - 21 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie marketingiem
Strategia Marketingowa
Angielski
fmcg
Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: 👉 Kierownik Marketingu

🌍 Gdańsk

💡 Przyszły zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, dostosowanej do celów biznesowych firmy
  • Nadzór nad działaniami marketingowymi w obszarach online i offline, w tym kampanie reklamowe, media społecznościowe, e-mail marketing, SEO/SEM, eventy i inne
  • Analiza rynku oraz monitorowanie trendów, konkurencji i zachowań klientów w celu dostosowania działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym oraz ocena efektywności inwestycji marketingowych
  • Koordynacja pracy zespołu marketingowego oraz współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia wspólnych celów

✅ Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu, mile widziane w branży FMCG
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Umiejętność zarządzania projektami, wyznaczanie priorytetów oraz skuteczne działanie pod presją czasu
  • Kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność myślenia strategicznego
  • Znajomość narzędzi i platform marketingowych oraz analizy danych
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

➡️ Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

✉️ (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

19 000 - 21 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Netto miesięcznie - B2B