• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceSpecjalista ds. obsługi sklepu internetowego/ E-commerce Specialist
    Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego/ E-commerce Specialist
    Marketing
    ER Group dla klienta

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa zamówień
    ecommerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, producenta materiałów kamiennych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
    • Obsługa sklepu internetowego (realizacja zamówień, wyjaśnienie rozbieżności w zamówieniach, wystawianie i kompletowanie dokumentacji)
    • Wprowadzenie produktów na sklep internetowy (dodawanie opisów, zdjęć, cen, promocji)
    • Aktywne uczestnictwo w rozwijaniu oferty sklepu internetowego oraz dbanie o jej atrakcyjność, spójność i widoczność
    • Współpraca z zewnętrzną agencją e-commerce w zakresie SEO
    • Analizowanie i raportowanie ruchu, liczby wyświetleń/ kliknięć na stronie
    • Prowadzenie Social Mediów

    Wymagania pracodawcy:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze obsługi sklepu internetowego
    • Znajomość platform sprzedażowych (mile widzialna znajomość WooCommerce)
    • Umiejętność wprowadzania produktów do sklepu internetowego
    • Znajomość zagadnień z zakresu SEO
    • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Stałe wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
    • Dodatkową premię kwartalną
    • Pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym (1-2 dni home office)
    • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
    • Pełne wsparcie i wprowadzenie w przyszły zakres obowiązków