• Wszystkie ofertyGdyniaLogistykaSpedycjaExport Manager z j. arabskim
    Export Manager z j. arabskim
    Logistyka
    ER Group

    ER Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    MENA

    arabski

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, uznanej firmy z sektora FMCG, specjalizującej się w suplementach diety oraz zdrowej żywności, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Export Managera ze znajomością języka arabskiego.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z międzynarodowymi partnerami biznesowymi (dystrybutorzy, sieci handlowe) na rynkach arabskich/ bliskiego wschodu
    • Prowadzenie negocjacji na wysokim poziomie i finalizacja umów eksportowych
    • Opracowywanie ofert eksportowych oraz nadzór nad realizacją zamówień
    • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zamówień
    • Analiza potencjału nowych rynków i identyfikacja nowych możliwości rozwoju biznesu na rynku arabskim
    • Przygotowywanie raportów i analiz wspierających kierownictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze eksportu/ sprzedaży z naciskiem na rynki międzynarodowe, szczególnie na kraje arabskie
    • Płynna znajomość języka arabskiego i komunikatywna j. angielskiego
    • Umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych
    • Zdolności do efektywnego zarządzania czasem i pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilną formę zatrudnienia (UOP lub B2B) w zależności od preferencji kandydata
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym zależnym od wyników
    • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
    • Program emerytalny i korzystne zniżki na produkty firmowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom, kursom oraz udziałowi w międzynarodowych targach
    • Szansa na rozwój w stabilnej i rozpoznawalnej firmie z branży FMCG

    Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznej i międzynarodowej firmie, czekamy na Twoją aplikację!

    MENA, Bliski Wschód, Middle East, North Africa, Afryka Północna, Arabski, Arabskim, Arabic