• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażPraca w sklepiePrzedstawiciela handlowego (branża kamieniarska)
    Przedstawiciela handlowego (branża kamieniarska)
    Sprzedaż
    ER Group

    ER Group

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta z branży budowlanej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego, poszukujemy odpowiednego kandydata na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

    Obowiązki:

    • Pozyskiwanie klientów w segmentach, takich jak sklepy z wyposażeniem łazienek, studia projektowe, architekci, zakłady kamieniarskie, deweloperzy, inwestorzy i generalni wykonawcy
    • Tworzenie bazy danych z potencjalnymi klientami w wymienionych segmentach rynku
    • Wykonywanie aktywnych działań mających na celu nawiązanie kontaktów biznesowych
    • Organizowanie spotkań osobistych, telefonicznych i online z klientami w celu prezentacji produktów, finalizowania sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej, kamieniarskiej lub pokrewnej
    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania zaufania
    • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
    • Samodzielność w działaniu oraz orientacja na wyniki
    • Prawo jazdy kat. B

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji kandydata)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premia kwartalna w wysokości do jednego miesięcznego wynagrodzenia brutto
    • Służbowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Zwrot kosztów związanych z wykonywaniem obowiązków, związanych z wyjazdami służbowymi i zakwaterowaniem podczas okresu wdrożeniowego