• Wszystkie ofertyGdańskMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. dokumentacji produktów (food)
    Specjalista ds. dokumentacji produktów (food)
    Marketing
    ER Group

    ER Group

    Gdańsk
    1 942 - 2 072 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Ms office
    unijne prawo żywności

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, znanego producenta produktów spożywczych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji produktów (food).

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

    Przyszły zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie dokumentacji na etapie tworzenia produktów m.in. listy składników, opisy oraz certyfikaty
    • Bieżąca współpraca z działem marketingu (praca na plikach graficznych w zakresie weryfikowania etykiet, opisów i znakowania produktów)
    • Notyfikacja produktów w systemie (zgłaszanie produktów o zamiarze wprowadzenia ich do obrotu na rynku lokalnym i zagranicznym)
    • Weryfikacja zgodności produktów z rozporządzeniami oraz innymi wymaganiami legislacyjnymi
    • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w zakresie rejestracji produktów
    • Monitorowanie regulacji oraz zmian w prawie dotyczącym przemysłu spożywczego oraz suplementów diety

    Wymagania pracodawcy:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży suplementów diety/ żywności
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Znajomość polskiego oraz unijnego prawa żywnościowego
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoka komunikatywność

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
    • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
    • Zniżki na firmowe produkty
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

    Proszę o dodanie słów kluczowych: rejestracji produktów, notyfikacji produktów, etykiet, znakowania produktów, product, produktu, produktów, jakości, Quality, rozwoju, product specialist, product development/ technolog spożywczy, chemia spożywcza, suplementy, farmacja, legislacji, znakowania.

    1 942 - 2 072 USD