Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager
Sales
Erli.pl

Erli.pl
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
obsługa klienta
negocjacje
sprzedaż
e-commerce
komunikatywność
Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Account Manager! :)

Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych;
  • Kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych na platformie ERLI.pl;
  • Organizowanie i przeprowadzanie spotkań Biznesowych z Klientami w formie online, w tym prowadzenie prezentacji;
  • Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych przyczyniających się do rozwoju Firmy;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Oczekiwania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów Biznesowych (sprzedaż B2B);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
  • Samodzielność w zarządzaniu własnym czasem pracy;
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce;
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!;
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu;
  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy siebie nawzajem -każdy punkt widzenia jest ważny!;
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

Zachęcamy do aplikowania! :)