• Wszystkie ofertyPoznańMarketingeCommerceMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    Marketing
    Erli.pl

    Erli.pl

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Content
    Google Analytics
    Digital marketing

    Mile widziane

    CMS
    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do naszego zespołu jako Marketing Specialist :)

    Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i realizacja kampanii trade’owych oraz marketingowych na stronie i w aplikacji zgodnie z ustalonym harmonogramem;
    • Zarządzanie stroną internetową na potrzeby działań reklamowych (obsługa CMS);
    • Tworzenie i redagowanie treści reklamowych (banery, mailingi, mobile pushe, in-appy);
    • Aktywizacja użytkowników na platformie zakupowej i w aplikacji;
    • Analiza zachowań użytkowników na stronach (Ad Manager, Analytics);
    • Zarządzanie opiniami w sklepach Google Play oraz App Store;
    • Monitorowanie i analiza efektywności działań marketingowych;
    • Bieżąca współpraca z zespołem graficznym w celu tworzenia kompletnych materiałów reklamowych

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w digital marketingu min. 3 lata;
    • Dobra organizacja pracy własnej – samodzielność, dokładność, kreatywność;
    • Znajomość trendów sprzedażowych w sprzedaży online;
    • Umiejętność tworzenia krótkich i angażujących treści reklamowych (copywriting);
    • Analiza danych – rekomendacje na podstawie zebranych danych.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze systemów CMS;
    • Doświadczenie w branży e-commerce/marketplace.

    To oferujemy:

    • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce;
    • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji – Twoje pomysły się dla nas liczą!
    • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
    • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu;
    • Różnorodne zadania i cele – wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
    • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy sobie nawzajem – każdy punkt widzenia jest ważny!
    • Swobodną atmosferę – mówimy do siebie ‘na Ty’ i nie mamy dress code’u.

    Zachęcamy do aplikowania! 😊