• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Manager/ka
    Social Media Manager/ka
    Marketing
    Esperienza Agency

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media
    Content
    TikTok
    Social Ads
    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Ciao! 🌟 Dołącz do Esperienza Creative Technology!

    Jesteśmy agencją, która nie boi się myśleć inaczej i działać odważnie. Nasza misja? Tworzenie unikalnych doświadczeń marketingowych, które wyróżniają nasze marki. Chcesz wiedzieć więcej? 🚀 Zajrzyj na esperienza.agency.

    Szukamy: Social Media Managera/ki

    Doświadczenie: Minimum 2 lata w zarządzaniu profilami społecznościowymi i realizacji kampanii.

    Wynagrodzenie: 5500-6500 zł netto

    Co będziesz robić:

    • Zarządzać obecnością marek na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, TikTok.
    • Współpracować z działem strategii i kreacji, aby dostarczać treści zgodne z wytycznymi klientów.
    • Zarządzać kampaniami mediowymi (Social Ads w Meta, TikTok).
    • Bezpośrednio kontaktować się z klientami w sprawie bieżącej obsługi mediów społecznościowych.
    • Opracowywać koncepcje aktywacji i konkursów w mediach społecznościowych.
    • Analizować i raportować działania w mediach społecznościowych.
    • Współtworzyć oferty przetargowe oraz uczestniczyć w prezentacjach new biznesowych.

    Czego szukamy:

    • Pasji do mediów społecznościowych oraz zdolności do tworzenia angażujących treści
    • Doświadczenia w tworzeniu i optymalizacji kampanii mediowych (social ads).
    • Umiejętności adaptacji do szybko zmieniających się trendów.
    • Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy w zespole.
    • Proaktywności, komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania.

    Co oferujemy:

    • Pakiet benefitów, który wspiera zarówno Twoje zdrowie, jak i pasje (pakiet medyczny i sportowy).
    • Ścieżkę rozwoju, która pozwala Ci rosnąć w kierunku, który Cię interesuje.
    • Pełną elastyczność – pracujesz hybrydowo i pojawiasz się w biurze, kiedy chcesz.
    • Biuro w centrum Warszawy, przy rondzie ONZ.

    Chcesz pracować w miejscu, które inspiruje i wspiera Twój rozwój? Wyślij nam coś, co pokazuje Twoją karierę w pełnym blasku – nie musi to być tradycyjne CV. Kliknij "Aplikuj", czekamy na Twoją historię!

    1 423 - 1 682 USD

    Dowolna