• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańFinanseKsięgowośćMłodszy Księgowy/a
    Młodszy Księgowy/a
    new
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    księgowość

    Opis stanowiska

    Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego  wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Księgowanie dokumentów w powierzonym obszarze odpowiedzialności.

    • Prowadzenie rozliczeń oraz praca w programie SAP.

    • Zapewnienie zgodności księgowań ze standardami rachunkowości przyjętymi dla spółek Grupy.

    • Przygotowywanie zestawień i analiz na bieżące potrzeby.

    • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości.

    • Posiadasz wykształcenie min. średnie kierunkowe (z obszaru  finansów, rachunkowości itp.).

    • Możesz pochwalić się znajomością pakietu MS Office, a  szczególnie Excela.

    • Lubisz pracę zespołową, choć chętnie realizujesz zadania  samodzielnie.

    • Dobrze organizujesz swoją pracę.

    • Masz zdolności analityczne i dobrze czujesz się w świecie  cyfr.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej  liderem na rynku FMCG.

    • Dostęp do różnorodnych szkoleń i kursów, które pomogą  w dalszym rozwoju umiejętności.

    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur  firmy.

    • Niezbędne narzędzia, elastyczne godziny i hybrydowy  system czasu pracy po okresie wdrożenia (tydzień pracy z  biura, tydzień z domu).

    • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w  Komornikach.

    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw  angażujących pracowników.

    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje  oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone

    certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer  Polska 2024.

    Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    ODKRYJ NASZE BENEFITY:

    • Karty sportowe
    • Ubezpieczenie na życie
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Karty przedpłacone
    • Konkursy Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe świadczenia socjalne