Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Kancelarii
Prawo
Eurocash S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
Ms office
dobra organizacja pracy
ms excel
Mile widziane
Administracja
obsługa klienta
Opis stanowiska

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów  tytoniowych (FMCG).

Poszukujemy osoby pełnej energii i zaangażowania. Jeśli masz talent do obsługi klienta i organizacji pracy biurowej, jesteś osobą  zorientowaną na szczegóły i potrafisz skutecznie zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie, to właśnie Ciebie szukamy!

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

• Obsługa gości na recepcji oraz wsparcie administracyjno-biurowe pracowników.

• Zarządzanie centralą telefoniczną i ogólną skrzynką firmową, by nic nie umknęło naszej uwadze.

• Zarządzanie przesyłkami wychodzącymi i przychodzącymi, by wszystko dotarło tam, gdzie powinno, w odpowiednim czasie. • Obsługa wewnętrznego systemu, w tym prowadzenie zestawień kosztów oraz opisów faktur.

• Skanowanie dokumentów takich jak faktury, pisma przychodzące, umowy niehandlowe.

• Zapewnienie płynnego przepływu informacji, archiwizacja dokumentów.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Dobrze planujesz i organizujesz swoją pracę, potrafisz dostosować się do zmieniających się wytycznych.

• Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, jesteś osobą otwartą, łatwo nawiązujesz kontakty.

• Nie boisz się podejmować samodzielnych działań i decyzji.  • Potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe, a także pakiet MS Office (w tym MS Excel).

• Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w  godzinach 8.00-16.00.

• Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji to będzie to dodatkowym atutem.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności.

ODKRYJ NASZE BENEFITY:

  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia i kursy
  • Karty przedpłacowe
  • Konkursy Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

DODATKOWO OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. • Samodzielne zadania, które pomogą w budowaniu  relacji wewnątrz organizacji.

• Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych  zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele. • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w  godzinach 8:00-16:00.

• Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących  pracowników!

• Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie  relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz  Top Employer Polska 2024.