Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Analityk 馃搳馃搱
new
BI & Data
Eurocash S.A

Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej臋tno艣ci
Analiza Danych
procesy biznesowe
Power Bi
SQL
SAP
Microsoft Excel
Opis stanowiska

馃實 Warszawa, Ta艣mowa 7A

Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

  • Monitorowanie realizacji cel贸w jako艣ciowych i ilo艣ciowych oraz analiza odchyle艅.
  • Automatyzacja i rozw贸j raportowania w PBI, budowanie modeli danych.
  • Budowanie i optymalizacja raportowania bazuj膮cego na danych zewn臋trznych.
  • Wsparcie analiz膮 danych negocjator贸w w procesach negocjacyjnych.
  • Przygotowanie analiz warunk贸w handlowych.
  • Uczestniczenie w procesie realizacji strategii Dzia艂u Marki W艂asnej.
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z dzia艂ami wewn膮trz firmy (m.in. ksi臋gowo艣膰, marketing), dzia艂ami analiz w innych jednostkach biznesowych Grupy Eurocash a tak偶e udzia艂 w projektach z IT oraz Data Office.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata do艣wiadczenia w pracy na stanowisku o profilu analitycznym.
  • Lubisz prac臋 z du偶膮 ilo艣ci膮 danych pochodz膮cych z r贸偶nych 藕r贸de艂 a systematyzowanie i ich interpretacja nie s膮 dla Ciebie problemem.
  • Masz 艂atwo艣膰 w rozumieniu proces贸w biznesowych i przek艂adania ich na 艣wiat danych i analiz.
  • Wychodzisz z inicjatyw膮 widz膮c obszar do optymalizacji i masz odwag臋 do proponowania nowych rozwi膮za艅.
  • Mo偶esz pochwali膰 si臋 praktyczn膮 znajomo艣ci膮 MS Excel, dodatk贸w Power (ekspert), Power BI, SQL, SAP.
  • Posiadasz umiej臋tno艣膰 zarz膮dzania czasem i potrafisz okre艣la膰 priorytety.
  • Jeste艣 komunikatywny i otwarty na wsp贸艂prac臋 z r贸偶nymi dzia艂ami w firmie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielko艣ci obrotu firmie w Polsce, posiadaj膮cej 26-letni sta偶 na rynku w bran偶y FMCG.
  • Prac臋 w zespole profesjonalist贸w, kt贸ry aktywnie podnosi swoje kwalifikacje i zawsze ma pozytywne nastawienie do zada艅.
  • Du偶膮 samodzielno艣膰 w dzia艂aniu i mo偶liwo艣膰 realizacji w艂asnych pomys艂贸w.
  • Realny wp艂yw na wyznaczanie dzia艂a艅 w kierunku realizacji poszczeg贸lnych zada艅.
  • Hybrydowy system pracy zdalnej (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie).
  • Szeroki pakiet benefit贸w i wiele inicjatyw anga偶uj膮cych pracownik贸w!