Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Aplikacją Mobilną
new
Design
Eurocash S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Analiza Danych
procesy biznesowe
ux
sprzedaż
obsługa klienta
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialnośc za kształt aplikacji “Moje sklepy” – przekładanie wizji na konkretne kroki i zadania dla zespołu developerskiego,
  • Podnoszenie skuteczności prowadzonych działań sprzedażowych, rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • Dobór produktów promowanych w aplikacji we współpracy z działem handlowym,
  • Podejmowanie działań celem zwiększenia liczby aktywnych użytkowników aplikacji,
  • Zarządzanie systemami promocyjnymi oraz planowanie akcji marketingowych dla konsumentów celem zwiększania atrakcyjności oferty w aplikacji mobilnej,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości i zagrożeń,
  • Planowanie rozwoju aplikacji,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dot. aplikacji, dla zespołów wewnętrznych oraz interesariuszy.

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi na rynku retail,
  • Znasz i rozumiesz procesy biznesowe, zwłaszcza w obszarze sprzedaży i obsługi Klienta,
  • Myślisz strategicznie i masz umiejętności analityczne pozwalające na wyciaganie wniosków z wielu źródeł,
  • Potrafisz analizować duże wolumeny danych,
  • Masz wiedzę z szeroko rozumianego projektowania UX,
  • Masz doświadczenie we wskazywaniu i maksymaliowaniu wartości biznesowej produktu dla interesariuszy,
  • Masz wiedzę na temat targetowania w mediach społecznościowych.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,
  • Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),
  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).