Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Zarządzania Kategorią
new
Logistyka
Eurocash S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
analityczne myślenie
zarządzanie kategorią
techniki negocjacyjne
Microsoft Excel
Microsoft Office
Opis stanowiska

💡 Twój zakres obowiązków:

  • Definiowanie i budowanie podległych strategii
  • Monitorowanie i koordynowanie polityki cenowej
  • Organizacja akcji promocyjnych i marketingowych w celu budowania dobrego wizerunku grupy
  • Badanie rynku oraz trendów w swojej kategorii
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Analiza wskaźników biznesowych
  • Współpraca z dostawcami i producentami

✅ Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale Zarządzania Kategorią lub w Dziale Zakupów w branży FMCG
  • Wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne lub handlowe)
  • Znajomość procesów biznesowych, w tym zagadnień: operacyjnych, marketingowych i handlowych w branży spożywczej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym zwłaszcza MS Excel)
  • Praktyczna wiedza na temat technik negocjacyjnych
  • Komunikatywność oraz asertywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych liczbowych

➡️ To oferujemy:

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników
  • Hybrydowy system pracy (pon-śr praca w siedzibie firmy, czw-pt możliwość pracy zdalnej)