Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator ds. Handlowych
new
Sales
Eurocash S.A

Lublin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
analityczne myślenie
dobra organizacja pracy
Microsoft Office
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja polityki cenowej i promocyjnej w ramach przydzielonej kategorii produktów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z producentami/dostawcami
  • Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych, programów lojalnościowych oraz ich rozliczanie z dostawcami
  • Analizowanie wskaźników sprzedażowo-marżowych oraz odpowiedzialność za ich realizację
  • Badanie rynku oraz trendów cenowych w danej kategorii produktów

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale handlowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub handlowe)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie MS Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na wyniki i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu

To oferujemy:

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Ambitne wyzwania umożliwiające rozwój kompetencji
  • Dodatkową premię za zrealizowanie założonych celów
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Odpowiedzialne obowiązki i pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki itp.)