Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Menadżer Zarządzania Grupą Kategorii
Logistyka
Eurocash S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
category manager
zarządzanie zespołem
analityczne myślenie
negocjator
kupiec
Microsoft Office
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

🌍 Lokalizacja: Warszawa

💡 Twój zakres obowiązków:

  • ​ Zarządzanie zespołem Category Managerów
  • ​ Ścisła współpraca z Zarządem oraz z pozostałymi działami firmy (m.in. Operacja, Marketing) w celu maksymalizacji wyniku finansowego i optymalizacji procesów
  • ​ Negocjowanie umów oraz warunków handlowych z producentami i dostawcami
  • ​ Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych
  • ​ Analiza wskaźników sprzedażowych
  • ​ Przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych w oparciu o poszczególne dane i analizy
  • ​ Śledzenie trendów rynkowych danej kategorii i rekomendacji biznesowych

✅ Nasze wymagania:

  • ​ Minimum 5 lat doświadczenia w roli Kupca/Starszego Kupca/Negocjatora w sieci handlowej
  • ​ Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • ​ Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych
  • ​ Biegła obsługa pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • ​ Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, prezentacyjne oraz komunikacyjne
  • ​ Zorientowanie na wyniki i cel
  • ​ Odpowiedzialność i skuteczność w działaniu

➡️ To oferujemy:

  • ​ Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
  • ​ Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych osób
  • ​ Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • ​ Dużą samodzielność
  • Wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • ​ Bogaty pakiet socjalny
  • ​ Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)